ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Edmund Stasiak, Milena Rostkowska, Paula Michalik są osobami bardzo rzadko ocenianymi.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Maciej Miecznikowski   Maciej Miecznikowski

muzyk

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 623 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 25.07.2009

 
 

Muzyk, showman i prezenter, lider zespołu Leszcze, prowadzi w TVP2 cieszący się dużą popularnością program "Tak to leciało".
Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku, wokalistą i multiinstrumentalistą z powodzeniem biorącym udział w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych, od rozrywki po poważne wydarzenia artystyczne.
Urodził się 14 lipca 1969 roku na Kaszubach. Od dzieciństwa fascynowała go muzyka. Grał i śpiewał w wielu formacjach muzycznych - od chórów, z którymi zjeździł całą Europę, przez zespoły punk-rockowe, po bluesowy duet "Rolnik Stons" (później "Olandia") - zdobywcę nagród na wszystkich festiwalach bluesowych w Polsce.
Z zespołem Leszcze występuje od 2000 roku. Piosenka "Ta dziewczyna" pochodząca z drugiego albumu została nagrodzona przez dziennikarzy na festiwalu opolskim w 2002. Kolejny przebój - "Kombinuj dziewczyno" był piosenką lata 2003. W 2006 roku Leszcze nagrały duet "Cudowna noc" z divą operową Małgorzatą Walewską, który stał się przebojem "Lata z radiem", a w 2009 roku zespół zdobył Nagrodę Publiczności za piosenkę "Tak się bawi nasza klasa" na festiwalu opolskim. Jesienią 2009 roku ukaże się 5, od dawna oczekiwana płyta Leszczy.
Maciej Miecznikowski wydał też solową płytę z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Andrzeja Zielińskiego oraz wystąpił jako solista w oratoriach "Golgota Świętokrzyska", "Tu es petrus", "Psałterz wrześniowy" oraz "Siedem pieśni Marii", a także innych, okazjonalnych wydawnictwach płytowych takich jak "Nasza Niepodległa" z okazji 90 rocznicy odzyskania niepodległości.
Więcej na stronie maciejmiecznikowski.com.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.