ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Wojciech Wysocki zajmuje 84 miejsce na 694 ocenianych osób.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Leszek Czajka   Leszek Czajka

fryzjer,stylista

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 260 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 24.08.2007

 
 

Jeden z najbardziej cenionych i uzdolnionych stylistów fryzur.Ukończył Szkołę Hotelarską w Zakopanem.Leszek jest pierwszym Polakiem,który został ambasadorem firmy L´oreal Professional.

Pochodzi z muzykalnej rodziny, ale jak sam o sobie mówi "słoń nadepnął mu na ucho".Popularność przyniósł mu program "Idol" w którym tworzył wielkie metamorfozy uczestników.Od 21 roku życiu pracuje w fachu.Wcześniej jako prawdziwy meżczyzna poddał się służbie wojskowej,co było wbrew jego logice.Ale jak twierdzi odnalazł dzięki temu sens życia.Potem pracował jako kelner.Uwielbia wracać do miejsc,które kojarzą mu się z dzieciństwem:Pieniny,Krościenko,Szczawnica i Tylmanowa.


Pierwszą poważną klientką w twórczości Tomka była koleżanka ze szkoły średniej.Dzisiaj prestiżowe pismo uznało jego warszawski salon za jeden z 10 najlepszych na świecie.We fryzjerstwie odnalazł pasję.Szkolenia odbywał w Paryżu i Londynie by wrócić do Warszawy i spełnić swoje marzenia.
Od lat pracuje z kolorowymi magazynami,przygotowuje okładki pism i płyt.Pracuje przy sesjach mody,produkcjach telewizyjnych,udziela porad,opisuje fryzury znanych osób,współpracuje z największymi projektantami mody.Uznany w progaramach ´´Chcę być piękna´´,´´Idol´´,´´Taniec z gwiazdami´´,´´Jak Oni Śpiewają´´.

Jego nazwisko zawsze pojawia się tam, gdzie grono najlepszych i nikt nie ma żadnych wątpliwości.
Wojciech Medyński powiedział o nim ´´Jest jedyną osobą,której dziękuję za to,że spada mi włos z głowy´´.

Został doceniony za "umiejętność trudnej sztuki bycia mistrzem w swoim fachu i jeszcze trudniejszą w byciu wzorem dobrego smaku".W wielomiesięcznych kolejkach do jego salonu czekają piosenkarki,aktorki i gwiazdy szklanego ekranu.Wszystkie zgodnie twierdzą,że warto.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

Nie tylko nożyczki w jego życiu;)
pozdrowienia
aż za dobry>>
Julka- 26- fryzjerstwo
Szczawnica, Krościenko, Tylmanowa ;)

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.